ПРЕС-РЕЛІЗ виставки «Зоряне сяйво»

       16.06.18

ПРЕС-РЕЛІЗ
виставки «Зоряне сяйво» –
викладацьких та студентських робіт
Коледжу ракетно-космічного машинобудування
Дніпровського національного університету ім. О.Гончара

Споконвічна цінність мистецтва змінює наш погляд на життя, відкриваючи красу, яка є основою Всесвіту. З 07 червня 2018 року в КРКМ ДНУ вперше представлена виставка проекту «Зоряне сяйво». Автори робіт представляють свої художні роботи в жанрі космос, пейзаж в різних техніках та намагаються передати у своїх полотнах мінливість навколишнього світу.

Перша виставка студентських та викладацьких робіт – це показник певних творчих досягнень, повідомлення про себе як творчу особистість, що на мові мистецтва передає своє бачення навколишнього світу, переказує свої внутрішні переживання, показує вміння працювати в мистецькому середовищі.

Започатковуючи виставку «Зоряне сяйво», малось на меті:

- популяризувати художню творчість серед передової молоді коледжу;

- надати викладачам, студентам коледжу додаткові можливості для розкриття свого творчого потенціалу.

Учасники виставки – студентська молодь, яка представляє свої творчі труди, які надзвичайно різноманітні, як з точки зору манери написання творів, так і за своїми сюжетами. Яскравий, широкий, контрастний живопис в одних роботах гармонійно перетікає в ніжні нюанси пастельних відтінків, полутонів на інших роботах.

Багате різноманіття творів дає змогу ознайомитися з «художніми сторінками» життя здібних, талановитих, майбутніх фахівців IT, бухгалтерського, аерокосмічного напряму.

Пейзажні роботи учасників виставки викликають ліричні почуття, налаштовують на добрий настрій, передають романтичні нотки.

Створюючи сюжетні композиції космічного напряму, вмільці виступають у ролі художників-ілюстраторів, де, окрім зрозумілого змісту твору, відображується і внутрішнє осмислення та фантазія творців.

Автори виставки є свого роду носіями традицій аерокосмічної освіти. Виставка «Зоряне сяйво» виразно доводить глядачеві показ неймовірно красивого розмаїття космічного простору. Це презентація частки сучасної української культури творчої молоді, яка впевнено дивиться і будує своє майбутнє.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК Програмної інженерії, організатор виставки