ШАХОВІ ТРАДИЦІЇ 2018

       02.06.18

31 травня 2018 року з нагоди Міжнародного дня захисту дітей в Коледжі ракетно-космічного машинобудування Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара відбувся V ювілейний шаховий турнір 2018 «Інформатика, комп’ютер, шахи», який провела предметно-циклова комісія програмної інженерії, як позааудиторний захід. У форумі взяли участь 32 учасника та гості.

Гості шахового турніру – Голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Пирогов Олександр; секретар Ради молодих фахівців ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Гречуха Артем; фахівець ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», Єрмаков Всеволод, суддя з нестандартних ситуацій шахового турніру.

Перед початком турніру студенти, викладачі, гості мали змогу подивитися відео сюжет про досягнення ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля».

З вітальним словом виступив директор коледжу Романовський О.М. та голова профспілкового комітету ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля» Пирогов О.О. Гості коледжу нагородили грамотами від КБ «Південне» студентів та викладачів коледжу, за активну сумісну профорієнтаційну роботу в аерокосмічній освіті.

 

Шаховий турнір пройшов в читальній залі коледжу на 10 дошках, контроль часу - на механічних часах, суддя - завідувач виробничої практики, голова спортклубу коледжу «Ракетчик» – Бекетов Є. В.

Шаховий турнір проводився за «Олімпійською» системою з бліцпартіями по 7 хвилин та продемонстрував, що серед студентів коледжу є дуже сильні гравці, які показали високі результати.

Основне завдання заходу - сприяти розвитку логічного, когнітивного мислення, пам’яті, уваги. Навчити приймати екстрені рішення, не впадаючи в паніку, вибудувати стратегію дій, враховуючи сторонні чинники. Показати методичні прийоми проведення роботи студентського гуртка та підтримувати стійкий інтерес до знань. Відкрити шлях до творчості за допомогою не комунікативного типу.

 

Всі учасники були нагороджені подарунками та грамотами, які підготували гості. Переможцем став ст.гр.ПЗ-17-1 Куракін Олексій.

 
 
 

ПЦК програмної інженерії коледжу висловлює подяку ДП «Конструкторське бюро «Південне» ім. М.К.Янгеля», за підтримку в проведені заходу.

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК програмної інженерії, керівник гуртка «Інформатика та інформація»