Успішна кар’єра починається тут

       31.10.17

Нещодавно студенти коледжу третього курсу відділення «Комп’ютерної та програмної інженерії» спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», відвідали Noosphere Engineering School. Noosphere Engineering School поєднує теорію і практику створючи платформу для розкриття творчого потенціалу студентів і молодих фахівців, залучаючи при цьому молоде покоління до процесу проектування майбутнього.

Практики-дослідники лабораторій «Проблематики створення IT – систем» та «Робототехники і електроніки» розповіли студентам історію створення та сьогодення Noosphere Engineering School. Студенти з цікавістю дізналися про програму «Моя поліція», яка створена інженерами та молодими талановитими студентами.

 

З особливою цікавістю студенти розглядали робота, який розмовляв та виконував різні рухи. Інженери Noosphere Engineering School, повідали студентам на що сьогодні потрібно звернути увагу при розробці програмного забезпечення та можливості самореалізації на базі лабораторій Noosphere Engineering School.

 

Екскурсія студентів до Noosphere Engineering School – це здобуття нового досвіду та поглиблення своїх знань, що дозволяє розвивати інтереси і вміння в сфері IT- технологій.

 

ПЦК програмної інженерії висловлює подяку Noosphere Engineering School в проведенні екскурсії.

Валерія Михайлова, завідувач відділення КПІ

Тетяна Мандрика, викладач ПЦК програмної інженерії