Interpipe TechFest - 2017

       11.10.17

      У Дніпрі завершився фестиваль науки, техніки і сучасних технологій Interpipe TechFest - 2017 - головна технічна і науково-популярна подія осені. Космос і робототехніка, промислові підприємства і технічна освіта, найбільший спіннер і найдовша залізниця з LEGO, баттл українських вчених - це лише частина того, що побачили відвідувачі фестивалю 16-17 вересня.

   «Основне завдання фестивалю - підвищити інтерес громадськості до науки, інженерії та сучасних технологій. Ми хочемо повернути моду на захоплення технікою і технологіями, зробити більш популярними інженерні спеціальності. Сьогодні ми зробили ще один крок на шляху до цієї мети », - зазначив під час фестивалю директор з корпоративних відносин компанії« ІНТЕРПАЙП », голова оргкомітету Interpipe TechFest Дмитро Кисилевський.

  

    На виставці від КРКМ ДНУ були представлені моделі найбільш відомих ракетоносіїв Протон, Дніпро, Зеніт і ін., інтерактивний стенд для вивчення вимірювально-інформаційних систем, навчальний стенд для вивчення принципів управління асинхронними двигунами, а також Web-орієнтована система автоматичного контролю і управління температурою системного блоку. Подробиці на сайті http://techfest.interpipe.biz/media