МІСЬКА СТУДЕНТСЬКА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ»

       20.04.24
 

17 квітня 2024 року відбулася міська студентська науково-практична конференція «Інформаційні технології» в режимі онлайн на базі Фахового коледжу ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Модератор – Світлана Ланська, голова циклової комісії програмної інженерії. Мета конференції - ознайомлення з сучасними досягненнями науки й техніки та їхнім впливом на суспільство та зацікавлення студентів науково-дослідною роботою в галузі інформаційних технологій.

Відкрила конференцію з вітальним словом Лариса Туренко, голова міського методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерної техніки, яка побажала творчій студентській молоді успіху у висвітленні та представлені своїх робіт.

В заході взяли 14 студентів з коледжів та технікумів міста Дніпро під керівництвом викладачів серед яких і студенти коледжу 121 спеціальності «Інженерія програмного забезпечення» – Кирило Біцький, студент групи ПЗ-22-1 тема доповіді «Розподілений обчислювач арифметичних виразів», Руденко Михайло, студент групи ПЗ-23-1 тема доповіді «Метавсесвіт», дослідження причин - чому ми досі не занурилися у віртуальні світи».

За результатами конференції видано збірник тез - завантажити.

Участь творчої студентської молоді у науково-практичних конференціях - заохочення студентів до гармонійного поєднання навчальної, наукової та інноваційної діяльності, що сприяє вдосконаленню якості фахової передвищої освіти, а також намагатися стимулювати талановиту молодь до втілення власних креативних розробок на благо майбутнього України.

Тетяна Мандрика, викладач ЦК Програмної інженерії