ІІІ ВСЕУКРАЇНСЬКІ ПАТОНІВСЬКІ ЧИТАННЯ 2023

       27.11.23

23 листопада 2023 року в м. Дніпро у Фаховому міському базовому коледжі зварювання та електроніки імені Є.О. Патона відбулися ІII Всеукраїнські Патонівські читання.

Фаховий коледж ракетно-космічного машинобудування Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара активний учасник форуму.

У заході за секцією 4 «Сучасні тенденції при викладанні технічних та економічних дисциплін: методика та інновації» взяли участь:

- Ірина Антоненко, голова циклової комісії галузеве машинобудування та Анна Козельська, викладачка циклової комісії авіаційна та ракетно-космічна техніка, які презентували тему «Особливості оформлення курсу в системі дистанційного навчання Moodle при викладанні спеціальних механічних дисциплін»;

- Тетяна Мандрика, викладачка спецдисциплін циклова комісія програмна інженерія та Ростислав Стельмах, студент групи ТВ-22-1, 134 спеціальність «Авіаційна та ракетно-космічна техніка», освітня програма «Виробництво ракетно-космічних літальних апаратів» з доповіддю на тему «Інновації при опануванні CAD-системи SOLIDWORKS в сучасному коледжі».

За результатами конференції видано збірник матеріалів.

Участь у форумі – це представлення педагогічної майстерності педагогів та здобутків сучасної креативної молоді коледжу, дослідження передового досвіду учасників конференції.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія