ВЕБІНАРИ ВІД IT DNIPRO COMMUNITY 2023

       24.11.23

21 та 23 листопада 2023 року відбулися онлайн-вебінари від IT Dnipro Community. Студенти та слухачі підготовчого відділення коледжу – активні учасники вебінарів.

21 листопада відбувся вебінар «Робочий день IT Recruiter». Фахівці Cleveroad Андрій Пікуль, Recruitment Team Lead, та Ольга Світич, Recruiter, розказали, що потрібно знати, щоб побудувати кар’єру рекрутера в ІТ - хто такий IT Recruiter, яка роль рекрутера в ІТ та як проходить робочий день спеціаліста з рекрутингу.

23 листопада відбувся вебінар «Робочий день Business Analyst». Олег Назарко, Business Analyst, SoftServe, поділився своїм досвідом та розказав, як виглядає робочий день фахівця та хто такий Business Analyst, що таке бізнес-процеси і навіщо їх аналізувати, які напрямки розвитку та зростання.

Наприкінці зустрічей відбулися QA-сесії.

Learn IT - це освітня ініціатива IT Dnipro Community, покликана допомогти молоді знайти своє місце в ІТ та популяризувати галузь серед мешканців регіону.

Дякуємо організаторам онлай-вебінарів за можливість поспілкуватися з спікерами та отримати відповіді на поставлені запитання.

Тетяна Мандрика, викладачка ЦК Програмна інженерія