Матеріали навчальних дисциплін

Матеріали навчальних дисциплін

Філологічних дисциплін та українознавства

Викладачі: Головко Ганна Анатоліївна, Акімов Юрій Олексійович, Шаповал Наталія Сергіївна, Духовнікова Вікторія Володимирівна, Андруцька Юлія Олександрівна, Півторак Юлія Петрівна, Шершун Оксана Володимирівна, Подольська Людмила Євгенівна


Соціально-історичних дисциплін

Викладачі: Григор'єва Ольга Вікторівна, Шилова Наталія Анатоліївна, Кібець Ірина Анатоліївна, Гавриш Оксана Ігорівна, Струкуленко Анастасія Степанівна


Природничо-наукових дисциплін

Викладачі: Мірошник Олена Василівна, Ісаєва Алла Юріївна, Штефирца Сергій Миколайович, Любохинець Валентина МиколаївнаДено Наталія Петрівна, Зарбалієва Тетяна Євгенівна


Математики та інформатики

Викладачі: Малик Олена Миколаївна, Феоктістова Людмила Адамівна, Чопенко Олена Володимирівна, Коба Юлія Валеріївна, Буряк Геннадій Іванович, Біда Світлана Олександрівна


Фізичного виховання та захисту Вітчизни

Викладачі: Левіна Наталія Семенівна, Корота Тетяна Петрівна, Нечепуренко Володимир Миколайович, Харьков Сергій Михайлович, Чурсін Володимир Тимофійович


Загально-технічних дисциплін

Викладачі: Мікаілова Маргарита Леонідівна, Попова Вікторія Владиленівна, Захарченко Тетяна Сергіївна


Виробництва РКЛА

Викладачі: Сєдачова Катерина Григорівна, Лазарев Ігор Вікторович, Джур Віктор Олексійович, Кущ Іван Костянтинович, Халецька Юлія Юріївна


Зварювального виробництва

Викладачі: Давидюк Анжела Вікторівна, Пучков Віктор Миколайович, Пшеченко Ольга Валентинівна


Технології обробки матеріалів на верстатах і АЛ

Викладачі: Мирошник Валентина Григорівна, Назаренко Людмила Василівна, Назаренко Наталія Сергіївна, Єлісєєв Олександр Миколайович


Обслуговування верстатів з ПУ і РТК

Викладачі: Бездільний Василь Сидорович, Колесник Віра Євгенівна, Бойко Раіса Іванівна, Довганюк Геннадій Миколайович, Анісімов Володимир Володимирович


Бухгалтерського обліку та економічних дисциплін

Викладачі: Матвєєва Тетяна Георгіївна, Бовт Ірина Іванівна, Галевич Оксана Анатоліївна, Болваненко Людмила Володимирівна, Сітарчук Валерія Валеріївна


Електротехніки та електротехнологій

Викладачі: Соловйов Дмитро Сергійович, Бондаренко Людмила Іванівна, Переходник Михайло Григорович, Ігнатовка Людмила Іванівна, Кузьменко Михайло Юрійович, Романовський Олександр Михайлович


Комп’ютерної інженерії

Викладачі: Старосельцева Ольга Володимирівна, Блат Ольга Леонідівна, Сайко Тетяна Сергіївна, Плотніченко Оксана Володимирівна, Бешляга Людмила Володимиріна, Станчиц Георгій Юрійович


Програмної інженерії

Викладачі: Ланська Світлана Сергіївна, Михайлова Валерія Олександрівна, Бабенко Ірина Борисівна, Гапоненко Наталія Володимирівна, Мандрика Тетяна Петрівна